Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Ubytování a apartmány Jeseníky

Nabízíme ubytování v apartmánech v Koutech nad Desnou, nejzajímavější části Jeseníků. Naše apartmány jsou umístěny v příjemném prostředí Jeseníků, nedaleko ski areálu Kouty, Přemyslov nebo Kareš. Apartmány nabízejí zázemí jak pro lyžaře v zimě, tak pro turisty či cyklisty v létě (v apartmánech jsou k dispozici úschovny kol a lyží). Z našich apartmánů se lehce dostanete např. na PVE Dlouhé Stráně, do kouzelných Velkých Losin nabízejících např. renesanční zámek, ruční papírnu, termální lázně nebo také termální park. Aktivní návštěvníci a rodiny s dětmi jistě ocení nepřeberné množství turistických a cyklistických tras nebo nabídku nedalekých horských minikár a travních lyží, sportovního a dětského hřiště přímo u apartmánů. Při špatném počasí můžete využít také naše wellness studio. Zima v Jeseníkách nabízí mimo spousty sjezdovek také velké množství upravovaných běžeckých tratí, které jsou v Jeseníkách na špičkové úrovni.
Naše ubytování využijí všichni od lyžařských kurzů až po náročnější klientelu hledající soukromí a příjemný odpočinek.
Apartmány Pod Zálesím doporučujeme náročnější klientele, hledající spojení aktivní dovolené a večerního relaxu v našem wellness studiu. Apartmány pod Vlekem jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi či party přátel nabízející nejen sportovní a dětské hřiště, ale také možnost večerního grilování. Ubytování v AP Domeček doporučujeme lyžařským kurzům, školám v přírodě, svatebčanům a všem, kteří hledají jednoduchý typ ubytování.

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.12.2018

Stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.12.2018 místo restaurace pro zde ubytované k dispozici společná plně vybavená kuchyně, navíc s možností zakoupení některých surovin či hotových jídel k ohřevu. Restaurace byla dočasně zrušena!  

Stravování formnou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě.

 

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací