Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Penzion u lázní

Ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku v bezprostřední blízkosti nového areálu Termály Velké Losiny.
Areál budov termálních lázní je vzdálen jen 3 minuty chůze a termální park s devíti bazény, vodními atrakcemi a čtyřmi saunami pouze 2 minuty chůze.

Penzion – rodinný hotel Vám nabídne prostředí, kde se budete cítit jako doma. Objekt penzionu má vlastní zahradu, venkovní posezení, ohniště s grilem a v létě malý bazén na osvěžení.
Nabízíme celkem 3 plně vybavené pokoje (jeden v přízemí a dva v podkorví), každý s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Kuchně a jídelna je pro všechny pokoje společná a nachází se v přízemí objektu.   

V přízemí se nachází pokoj s oddělenými lůžky, v podkroví dva pokoje s manželskou postelí. 

Do všech pokojů je možná dát max. jednu přistýlku. 

BLIŽŠÍ INFORMACE O PENZIONU

cena od 400 Kč
CeníkOn-line rezervace
zobrazit v mapě
exteriérVenkovní posezeníbazénVenkovní posezeníspolečná jídelna s kuchyníschodiště do podkrovírelaxační kout v podkrovídvoulůžkový pokoj v přízemídvoulůžkový pokoj v přízemídvoulůžkový pokoj v přízemídvoulůžkový pokoj v podkrovídvoulůžkový pokoj v podkrovídvoulůžkový pokoj v podkrovídvoulůžkový pokoj v podkrovíMapka
více

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
31.01.2020

Nové bistro nejen pro naše ubytované

Od ledna 2020 jsme nejen pro naše ubytované otevřeli v centru Velkých Losin krásné bistro NEJEN PÁREK plné dobrot a zajímavých chutí, které při pobytu v Losinách musíte navštívit!

více informací
15.09.2019

Novinka - PENZION U LÁZNÍ Velké Losiny

Od října 2019 si u nás můžete nově objednat pobyt v srdci Velkých Losin v PENZIONU U LÁZNÍ, pouhých 350 m. od Termálního parku Velké Losiny. 

více informací