Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Penzion u lázní

Ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku v bezprostřední blízkosti nového areálu Termály Velké Losiny.
Areál budov termálních lázní je vzdálen jen 3 minuty chůze a termální park s devíti bazény, vodními atrakcemi a čtyřmi saunami pouze 2 minuty chůze.

Penzion – rodinný hotel Vám nabídne prostředí, kde se budete cítit jako doma. Objekt penzionu má vlastní zahradu, venkovní posezení, ohniště s grilem a v létě malý bazén na osvěžení.
Nabízíme celkem 3 plně vybavené pokoje (jeden v přízemí a dva v podkorví), každý s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Kuchně a jídelna je pro všechny pokoje společná a nachází se v přízemí objektu.   

V přízemí se nachází pokoj s oddělenými lůžky, v podkroví dva pokoje s manželskou postelí. 

Do všech pokojů je možná dát max. jednu přistýlku. 

BLIŽŠÍ INFORMACE O PENZIONU

cena od 400 Kč
CeníkOn-line rezervace
zobrazit v mapě
exteriérVenkovní posezeníbazénVenkovní posezeníspolečná jídelna s kuchyníschodiště do podkrovírelaxační kout v podkrovídvoulůžkový pokoj v přízemídvoulůžkový pokoj v přízemídvoulůžkový pokoj v přízemídvoulůžkový pokoj v podkrovídvoulůžkový pokoj v podkrovídvoulůžkový pokoj v podkrovídvoulůžkový pokoj v podkrovíMapka
více

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
08.05.2020

Novinka - PENZION TERASA VELKÉ LOSINY

Od června 2020 si u nás můžete nově objednat pobyt v srdci Velkých Losin v PENZIONU TERASA, pouhých 550 m. od Termálního parku Velké Losiny. 

více informací
20.04.2020

Apartmá Sabina - naše novinka

V naší nabídce nově přibude nový Apartmá Sabina, krásný mezonet v centru Velkých Losin. Rezervace na tento apartmán budeme přijímat již od 1.5., ubytovat se bude možné dle nařízení vlády stejmě jako do našich ostatních zařízení od 25.5.2020.  

více informací
31.01.2020

Nové bistro nejen pro naše ubytované

Od ledna 2020 jsme nejen pro naše ubytované otevřeli v centru Velkých Losin krásné bistro NEJEN PÁREK plné dobrot a zajímavých chutí, které při pobytu v Losinách musíte navštívit!

více informací