Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Turistická ubytovna Domeček

Hostel Domeček se nachází v centru Loučné nad Desnou v těsném sousedství překrásného zámeckého parku, 100 m. od restaurace, kde Vám můžeme zajistit celodenní stravování. V blízkosti, cca 300 m, se nachází multifunkční sportoviště s umělým trávníkem, moderní obrovské dětské hřiště, minigolf či dokonce hřiště na paintball. Výborná je i možnost využití jako ubytování pro svatebčany z nedalekého KD Skleník.

Hostel Domeček je jednodušší typ ubytování vhodný pro sportovní kurzy, soustředění, školy v přírodě i pro pobyt kamarádů. 

Objekt nabízí: 

  • 1x dvoulůžkový pokoj
  • 2 x třílužkový pokoj
  • 5x čtyřlůžkový pokoj
  • 1x šetilůžkový pokoj

Pokoje jsou se společným soc. zařízením, 2x kuchyňkou, kulturní místností a klubovnou standardní kategorie *+.

cena od 250 Kč
CeníkOn-line rezervace
zobrazit v mapě
kuchyňkaToaleta a sprchaexterier 2017exterier 2017

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.12.2018

Stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.12.2018 místo restaurace pro zde ubytované k dispozici společná plně vybavená kuchyně, navíc s možností zakoupení některých surovin či hotových jídel k ohřevu. Restaurace byla dočasně zrušena!  

Stravování formnou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě.

 

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací