Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Užijte si barevný podzim v Koutech / 2.09.2015

Podzim je tady, a s ním i spousty možností. Nabízíme ubytování v apartmánových domech, zapůjčení koloběžek, díky kterým si lépe užijete a prohlédnete přírodu Jeseníků. Pro chladnější dny sme si pro Vás připravili saunu a whirpool, nebo koupání v sudu.

Ubytování v Koutech je skvělým startem do nejvyšších Jesenických kopců a jde zde i spoustu možností výběru tras pro pěší turistiku. Kouty jsou rájem také pro cyklisty a milovníky procházek. Při zhoršeném počasí doporučujeme koupání v Thermal parku ve Velkých Losinách, který nabízí koupání v termálech. Ubytování v Koutech skrývá pro Vás spoustu možností odpočinku, relaxace a aktivně stráveného času s Vašimi nejbližšími.

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.12.2018

Stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.12.2018 místo restaurace pro zde ubytované k dispozici společná plně vybavená kuchyně, navíc s možností zakoupení některých surovin či hotových jídel k ohřevu. Restaurace byla dočasně zrušena!  

Stravování formnou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě.

 

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací