Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Ubytování v Jeseníkách / 3.08.2015

Krásná příroda, naučné stezky, koloběžky, cyklotrasy a spoustu dalšího naleznete v Koutech nad Desnou. Naše ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i pro mladé. Nabízíme ubytování v apartmánových domech, kde nalezete klid a vše co k Vašemu pobytu potřebujete. K relaxaci Vám nabízíme wellnes služby a nově také koupání v sudu.

V Koutech naleznete klid, pohodu a Vaší relaxaci nebud nic chybět. Nově si můžete vychutnat koupání a zábavu v Thermal Parku v Losinách, které jsou od nás pouhých 10 km.

Ubytování a dovolená v Koutech Vám nabízí mnohé možnosti a nezapomenutelné chvíle v Jeseníkách!

 

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.12.2018

Stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.12.2018 místo restaurace pro zde ubytované k dispozici společná plně vybavená kuchyně, navíc s možností zakoupení některých surovin či hotových jídel k ohřevu. Restaurace byla dočasně zrušena!  

Stravování formnou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě.

 

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací