Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Projeďte si Jeseníky na koloběžkách / 12.05.2015

Mimo ubytování a wellness služeb Vám nabízíme také možnost výletů po okolí Loučné a Jeseníků na našich koloběžkách. K dispozici jsou Vám pánské, dámské i dětské koloběžky, na výlety mohou tedy vyrážet celé rodiny i party přátel. Zapůjčit koloběžky si můžete kdykoliv po předchozím telefonickém kontaktu nebo osobní domluvě. Po náročném výletu na koloběžkách nabízíme relaxaci a koupání v Sudu.  Stačí si jen zatopit a poté si už jen užíváte klid a pohodu při sklence dobrého vína. 

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.07.2018

Provoz restaurace v Penzionu Trombly

Sezonně nabízíme nejen našim ubytovaným v Koutech a okolí stravování v restauraci Penzionu Trombly, kde je samozřejmě i krásné ubytování. Nejen naši ubytovaní mají možnost denně odbjednání snídaní, polopenzí nebo plných penzí.

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací