Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Penzion Winkelberg - naše novinka / 1.10.2017

Plně vybavený penzion postavený v roce 2015 nabízí 4 ložnice s celkovou kapacitou 10 lůžekPříjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat. Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké. K domu přiléhá krytá venkovní terasa a udržovaná zahrada. Parkování aut je přímo u penzionu na soukromém parkovišti. Možnost zajištění stravy (snídaně, polopenze, ala carte)v našem cca 100 m. vzdáleném penzionu Trombly. 

Penzion Winkelberg společně s našimi dalšími ubytovacími kapacitami Vám zajistí přijemnou dovolenou v Jeseníkách, cca 1,5 km od ski areálu Kouty, 600 m. od ski areálu Kareš a 10 km od Termálního parku ve Velkých Losinách.  

interiérinteriér

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.07.2019

Restaurace a stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.7.2019 opět v provozu restaurace. Ubytovaným v našich zařízeních tak můžeme nabídnout kontinantální snídaně a všem kolem jdoucím/jedoucím příjemné posezení v naší hosspůdce s občerstvením:-)      

Rádi Vám zajistíme snídaně, občerstvení, případně polopenze. 

 

více informací
01.06.2019

On-line rezervace - výhodná objednávka dovolené

Všem zájemcům o jarní, letní dovolenou nebo o wellness pobyty a ubytování v našich Apartmánech v Koutech a Loučné nad Desnou doporučujeme využít naše on-line rezervace, které vyjadřují aktuálně volné kapacity. Těšíme se na Vás.   

více informací