Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Novinka - další apartmán ve Velkých Losinách / 1.08.2017

Nový apartmán Michaela o rozloze 50 m2 situován jako 2+KK nabízí ložnici, koupelnu se sprchou, WC, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a velkou terasu s výhledem na centrum obce a lázeňský park. Apartmán je ideální pro 2 osoby nebo rodinu 2+1 - v obývacím pokoji je k dispozici pohodlný rozkládací gauč.

Apartmány Kateřina (3 krásné apartmány) nabízejí příjemnou dovolenou v lázeňském městečku Velké Losiny se všemi potřebnými službami v budově (obchod, kavárna, cukrárka, vinotéka, masáže). Apartmány jsou ve stejné budově cca 5 min. od Termálního parku Velké Losiny. 

Neváhejte a  rezervujte

LožniceObývací pokojkuchyněterasa

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.12.2018

Stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.12.2018 místo restaurace pro zde ubytované k dispozici společná plně vybavená kuchyně, navíc s možností zakoupení některých surovin či hotových jídel k ohřevu. Restaurace byla dočasně zrušena!  

Stravování formnou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě.

 

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací