Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Novinka - další apartmán ve Velkých Losinách / 1.08.2017

Nový apartmán Michaela o rozloze 50 m2 situován jako 2+KK nabízí ložnici, koupelnu se sprchou, WC, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a velkou terasu s výhledem na centrum obce a lázeňský park. Apartmán je ideální pro 2 osoby nebo rodinu 2+1 - v obývacím pokoji je k dispozici pohodlný rozkládací gauč.

Apartmány Kateřina (3 krásné apartmány) nabízejí příjemnou dovolenou v lázeňském městečku Velké Losiny se všemi potřebnými službami v budově (obchod, kavárna, cukrárka, vinotéka, masáže). Apartmány jsou ve stejné budově cca 5 min. od Termálního parku Velké Losiny. 

Neváhejte a  rezervujte

LožniceObývací pokojkuchyněterasa

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
08.05.2020

Novinka - PENZION TERASA VELKÉ LOSINY

Od června 2020 si u nás můžete nově objednat pobyt v srdci Velkých Losin v PENZIONU TERASA, pouhých 550 m. od Termálního parku Velké Losiny. 

více informací
20.04.2020

Apartmá Sabina - naše novinka

V naší nabídce nově přibude nový Apartmá Sabina, krásný mezonet v centru Velkých Losin. Rezervace na tento apartmán budeme přijímat již od 1.5., ubytovat se bude možné dle nařízení vlády stejmě jako do našich ostatních zařízení od 25.5.2020.  

více informací
31.01.2020

Nové bistro nejen pro naše ubytované

Od ledna 2020 jsme nejen pro naše ubytované otevřeli v centru Velkých Losin krásné bistro NEJEN PÁREK plné dobrot a zajímavých chutí, které při pobytu v Losinách musíte navštívit!

více informací