Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Napadl sníh - jarní lyžovačka s ubytováním v Koutech / 15.03.2016

Lyžařský areál Kouty mají otevřené všechny sjezdovky a lyžařům nabízí okolo 10 km sjezdovek. Svělá příležitost pro všechny milovníky jarního lyžování. 

Ubytujte se v našich apartmánových domech v Koutech, kde si na své přijde každý. Apartmánové domy jsou situovány tak, aby měl každý soukromí a pohodlí. Po náročném lyžařském dni můžete využít naše wellness studio nebo 10 km vzdálené Termály Losiny.

Pro Vaše pohodlí a přesnost si můžete zarezervovat ubytování online , kde si můžete prohlédnout akční nabídku. Užijte si možná poslední jarní lyžování!

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
12.04.2018

Provoz restaurace v Penzionu Trombly

Sezonně nabízíme nejen našim ubytovaným v Koutech a okolí stravování v restauraci Penzionu Trombly, kde je samozřejmě i krásné ubytování. Nejen naši ubytovaní mají možnost denně odbjednání snídaní, polopenzí nebo plných penzí.

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací