Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Napadl sníh - jarní lyžovačka s ubytováním v Koutech / 15.03.2016

Lyžařský areál Kouty mají otevřené všechny sjezdovky a lyžařům nabízí okolo 10 km sjezdovek. Svělá příležitost pro všechny milovníky jarního lyžování. 

Ubytujte se v našich apartmánových domech v Koutech, kde si na své přijde každý. Apartmánové domy jsou situovány tak, aby měl každý soukromí a pohodlí. Po náročném lyžařském dni můžete využít naše wellness studio nebo 10 km vzdálené Termály Losiny.

Pro Vaše pohodlí a přesnost si můžete zarezervovat ubytování online , kde si můžete prohlédnout akční nabídku. Užijte si možná poslední jarní lyžování!

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.12.2018

Stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.12.2018 místo restaurace pro zde ubytované k dispozici společná plně vybavená kuchyně, navíc s možností zakoupení některých surovin či hotových jídel k ohřevu. Restaurace byla dočasně zrušena!  

Stravování formnou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě.

 

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací