Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Relax a turistika v Jeseníkách / 11.05.2015

Nabízíme Vám ubytování v apartmánových domech, které Vám poskytnou naprosté soukromí. Můžete si vybrat i z naší akční nabídky, kde naleznete zvýhodněné pobytové balíčky. Pokud máte rádi wellnes, máme pro Vás připravenou saunu i whirpool, kde si jistě zarelaxujete.

Kouty nad Desnou jsou ideálním startem pro turisty. Vedou zde nádherné turistické trasy až na samotný hřeben Jeseníků - Praděd. Pro méně zdatné turisty jsou zde procházky po okolí. 

Pro více informací nahlédněte do naší fotogalerie. Těšíme se na Vás!

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.07.2018

Provoz restaurace v Penzionu Trombly

Sezonně nabízíme nejen našim ubytovaným v Koutech a okolí stravování v restauraci Penzionu Trombly, kde je samozřejmě i krásné ubytování. Nejen naši ubytovaní mají možnost denně odbjednání snídaní, polopenzí nebo plných penzí.

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací