Rezervace
Rezervace
Virtuální prohlídka
prohlídka
Nezávazná poptávka
poptávka
REZERVACE ONLINE
Rezervujte si ubytování v Koutech na Desnou

Idylka o Vánočních prázdninách jedině v Koutech / 8.12.2015

Chcete zažít idylku na horách? Přijeďte se ubytovat do Kout nad Desnou, kde na Vás čeká nejen skvělé lyžování, ale i wellness služby a moderní ubytování dle Vašeho výběru. Ubytování Vám nabízí v různých APARTMÁNOVÝCH DOMECH, kde budete mít svůj klid a soukromí.

Wellness služby Vám po celodenní lyžovačce nabídnou ten nejlepší relax a uvolnění. Kousek od Ubytování v Koutech se nachází nové Termály Losiny, kde si vybere opravdu každý.

Nabízíme Vám Wellness pobyt s termály:

Náš wellness pobyt zahrnuje: 

  • ubytování na 2 noci 
  • 1x 90 min. vstup do nšeho wellness studia 
  • 1x 3 hod. vstup do termálního parku ve Velkých Losinách 
  • internetové připojení zdarma

Zaujal Vás náš pobyt? Neváhejte a rezervujte.

Přejeme krásné Vánoční svátky.

zobrazit seznam aktualit

Novinky

Pravidelně Vám přinášíme
aktuální informace
všechny novinky
01.12.2018

Stravování v penzionu Trombly

V penzionu Trombly je od 1.12.2018 místo restaurace pro zde ubytované k dispozici společná plně vybavená kuchyně, navíc s možností zakoupení některých surovin či hotových jídel k ohřevu. Restaurace byla dočasně zrušena!  

Stravování formnou snídaní, večeří nebo polopenzí nabízíme pouze skupinám při objednání celého penzionu a po předchozí domluvě.

 

více informací
05.05.2018

Letní sezona 2018 ve fun areálu Kareš v novém kabátě

Ski areál Kareš, který se nachází jen pár metrů od našich ubytovacích zařízení připravil na letní sezonu 2018 několik inovací, které musíte zkusit! V areálu na Vás čekají obří trampolíny, horské minikáry, nový bikepark, nové dětské hřiště a spoustu dalších atrakcí. Připravte se na den plný zábavy v Jeseníkách! 

více informací
01.10.2017

Penzion Winkelberg - naše novinka

Od podzimu nově nabízíme ubytování v penzionu Winkelberg, který je ideální pro party přátel či rodiny s dětmi, které hledají společný komfort v Jeseníkách. Penzion nabízí 4 ložnice pro celkový počet 10 osob cca 100 m. od penzionu Trombly.
Neváhejte a objednávejte dovolenou dokud je místo.

více informací